Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dubeczno - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Domek letniskowy Wytyczno

Wytyczno(Dubeczno + 13 km)

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Wytyczno, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, w pobliżu Poleskiego Parku Narodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubowierz

Lubowierz(Dubeczno + 9 km)

970 000 zł234 m² 4 145,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 772 m²

Siedlisko z trzema domkami w sercu natury gotowy biznes agroturystyczny! Lubowierz, gm. Stary Brus | 57 arów | 970 000 zł Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bytyń

Bytyń(Dubeczno + 18 km)

409 000 zł120 m² 3 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Bytyń 56 - Dom całoroczny lub letniskowy 120 m , 882 m działki, tylko 300 m od rzeki Bug! Na sprzedaż funkcjonalny i solidny dom o powierzchni 120 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wola Wereszczyńska

Wola Wereszczyńska(Dubeczno + 22 km)

380 000 zł98 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 415 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem na działce o imponującej powierzchni 9415m2 Wola Wereszczyńska, gm. Urszulin Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od codzienności i schowasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Orchówek(Dubeczno + 15 km)

409 000 zł70 m² 5 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Domek letniskowy | Orchówek k. Okuninki | Altana premium | Blisko Jeziora Białego Orchówek (okuninka) | ul. Wesoła Powierzchnia działki: 514 m2 Powierzchnia domku: ok. 65 m2 Kominek | Zielona okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Wytyczno(Dubeczno + 13 km)

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domek letniskowy wolnostojący o powierzchni 45 m Wytyczno Kochanowskie, gmina Urszulin, powiat włodawski. Domek gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2015 roku. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nadbużańska

Wola Uhruska(Dubeczno + 18 km)

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu, położony w malowniczej miejscowości Wola Uhruska przy ul. Nadbużańskiej, tuż nad rzeką Bug. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Targowa

Ruda-Huta(Dubeczno + 25 km)

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Ruda huta przy ul. Targowej. Dom o powierzchni 52m2 z na działce o powierzchni 1100 m2 na której znajdują się liczne nasadzenia świerków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osowa

Osowa(Dubeczno + 7 km)

1 200 000 zł180,06 m² 6 664,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 345 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną i klimatyczną posiadłość zlokalizowaną w miejscowości Osowa,7 km od Okuninki.Na nieruchomość składa się budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hutnicza

Dubeczno,lubelskie

359 000 zł79 m² 4 544,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:637 m²

Oferuję do sprzedaży dom w malowniczej miejscowości Dubeczno, w otoczeniu Jezior i Lasów. Dom o powierzchni 79m2, usytuowany na pięknej zagospodarowanej działce o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij